Zdjęcia jachtów motorowych, łodzi i żaglówek

Jeśli planujesz sprzedaż, czarter lub wynajem swojego jachtu to doskonale trafiłeś. Oferujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, które ukażą Twoją jednostkę pływającą w najlepszym świetle, zwiększą zainteresowanie ogłoszeniem a w konsekwencji przyśpieszą proces sprzedaży oraz podwyższą jej cenę. Zapraszamy do współpracy!

Gdańsk, Gdynia, Sopot i cała Polska

Sesje zdjęciowe luksusowych jachtów, żaglówek i łodzi

Wszystkie nasze sesje zdjęciowe objęte są gwarancją 100% satysfakcji klienta. Jeśli nie będziesz zadowolony z rezultatów – zwrócimy pieniądze. Satysfakcja klienta jest dla nas najwyższym priorytetem.

Fotografia jachtów i łodzi do ogłoszeń sprzedaży oraz czarteru

Atrakcyjne zdjęcia to podstawa każdego ogłoszenia dotyczącego sprzedaży łodzi, jachtu czy żaglówki. Zainteresowanie ogłoszeniem jest w znacznej mierze determinowane jakością materiałów graficznych. Profesjonalna sesja zdjęciowa pozwoli przedstawić jednostkę w najlepszym świetle, w sposób atrakcyjny dla odbiorcy. Jest to opłacalna inwestycja, która skraca czas sprzedaży i podwyższa końcową cenę. Ty oszczędzasz czas i zyskujesz wyższą cenę, my zajmujemy się resztą.

Twoja jednostka pływająca uchwycona w niesamowitym kadrze

Luksusowe jachty i łodzie motorowodne to przedmioty o bardzo dużej wartości. Sprzedaż takiej jednostki to skomplikowane zadanie, które często trwa bardzo długo. Jak można skrócić ten proces? Podstawowym krokiem jest przygotowanie profesjonalnych fotografii jachtu. Bez tego elementu trudno będzie wzbudzić zainteresowanie potencjalnego nabywcy. Oferujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, które przyśpieszą proces sprzedaży jednostki oraz podwyższą jej cenę na rynku wtórnym.

Nasza gwarancja:

  • 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy – bez dodatkowych pytań

  • Zdjęcia dostarczymy w ciągu 24 godzin od zakończenia sesji

  • 30 dni wsparcia po sesji