Ogłoszenie sprzedaży Twojego pojazdu w formie dedykowanej strony internetowej

Standardowe ogłoszenie na portalu typu OtoMoto posiada wiele ograniczeń. W przypadku wyjątkowych maszyn, zdecydowanie zbyt dużo. Dlatego warto posiadać dedykowaną stronę WWW do sprzedaży pojazdu, dla której jedynym ograniczeniem, jest nasza wyobraźnia.

Dlaczego warto posiadać ogłoszenie sprzedaży samochodu w formie strony internetowej?

#1

Dedykowana strona to jakość niedostępna na portalach ogłoszeniowych

Niezwykłe pojazdy zasługują na niezwykłą formę promocji. Niestety, portale ogłoszeniowe w taki sam sposób prezentują oferty sprzedaży kolekcjonerskiego Jaguara i Skody Fabii. Wyjątkowe pojazdy potrzebują wyjątkowych materiałów graficznych wysokiej jakości. Zdjęcia stworzone podczas profesjonalnej sesji czy wideo-prezentację można przedstawić bez utraty jakości jedynie za pośrednictwem dedykowanej strony. Jeśli Twój pojazd jest wyjątkowy zasługuje na wyjątkową formę sprzedaży.

#2

Wolność której nie znajdziesz na zwykłym portalu ogłoszeniowym

Dedykowana strona z ogłoszeniem to wolność przekazu i kreacji. Nie jesteśmy skrępowani ograniczoną liczbą zdjęć, formatami mediów oraz limitem ich wielkości. Forma ogłoszenia może być dowolna. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Taka forma przekazu pozwala w pełni oddać piękno maszyny w sposób atrakcyjny dla odbiorcy. To zaś prowadzi do większego zainteresowania ofertą i szybszej sprzedaży, za potencjalnie wyższą kwotę.

#3

Możliwość pozycjonowania w Google

Dedykowane ogłoszenie w formie strony internetowej to nie tylko piękna forma przekazu o najwyższej jakości ale także możliwość pozycjonowania naszej strony z ogłoszeniem w wyszukiwarce Google czy Bing. Takie rozwiązanie daje maksymalny możliwy zasięg odbiorców do których możemy trafić i zwiększa prawdopodobieństwo sprzedaży.

Nasza gwarancja:

  • 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy – bez dodatkowych pytań

  • Zdjęcia dostarczymy w ciągu 24 godzin od zakończenia sesji

  • 30 dni wsparcia po sesji